Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
536 postów 0 komentarzy

„Smoleński” skandal we Wrocławiu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do skandalu doszło w stolicy Dolnego Śląska. Mimo uprzedniej zgody szefostwo NOT-u odwołało zapowiadane na dziś na godz. 18.00 spotkanie z Antonim Macierewiczem.

 

Do skandalu doszło w stolicy Dolnego Śląska. Mimo uprzedniej zgody szefostwo NOT-u odwołało zapowiadane na dziś na godz. 18.00 spotkanie z Antonim Macierewiczem. Miało być ono poświęcone nowym faktom o tragedii smoleńskiej. Przedstawiciel NOT zaakceptował fakt, że gościem będzie Antonii Macierewicz, ale raptownie zmienił zdanie, gdy dowiedział się, co będzie tematem spotkania z nim. Czyżby oczekiwali, że były szef MSW będzie mówił o malarstwie konceptualnym albo o życiu gadów w Ameryce Łacińskiej?
Najpierw zadzwoniono do organizatorów, że spotkania nie będzie, bo zepsuła się hydraulika, potem hydraulika się jakoś naprawiła, ale zarządzono, aby organizatorzy podpisali kwit, że na spotkanie nie przyjdzie więcej niż 270 osób. Rzecz jasna, tego obiecać nie można było: mogło bowiem przyjść równie dobrze 272 jak i 500 osób. Potem wreszcie otwartym tekstem, jasno i szczerze powiedzieli o co chodzi. Nie mniej, nie więcej zażądano zmiany tematu spotkania. Okazało się, że Smoleńsk wciąż jest na cenzurowanym. Przynajmniej we Wrocławiu. Organizatorzy nie zgodzili się na to (a spotkanie było z cyklu: „Czarnecki zaprasza”… ) Czyżby mieli obiecać, że polityk PiS będzie mówił o lasach peruwiańskich? Oczywiście mega skandal. To wstyd i żenada. Widać, że w niektórych głowach i niektórych środowiskach dalej funkcjonuje cenzura. Nawet wtedy, gdy chodzi o sprawy dla Narodu Polskiego fundamentalne. Spotkanie odbędzie się (w innym miejscu – Teatr Lalek na Placu Teatralnym 4), bo my, Czarneccy jesteśmy uparci, ale ludzie którzy nie chcą prawdy o Smoleńsku okrywają się hańbą

KOMENTARZE

 • @Ryszard Czarnecki
  A podobno cenzury nie ma... Czyżby bali się nowych ustaleń zespołu parlamentarnego?
 • Czyżby Macierewicz chciał pokazać dowód na to
  że samolot rozpadł się w powietrzu, jak obiecał? Czy miał kolejną sztuczną mgłę w zanadrzu? Ten człowiek obok Naszego Dziennika najbardziej ośmieszył sprawę katastrofy pod Smoleńskiem. O jego dyrdymałach książki by pisać.
 • @Zawisza
  chamski wpis propagandowego ...syna.
 • @Zawisza
  Ty sie osmieszyles tym wpisem!!!
 • @Rambo
  Zawisza się zbłaźnił!
 • Uwiera waadzę wrzód smoleński, uwiera !
  I dobrze ! Ma co chciała, co sama sobie uczyniła. Smród smoleński będzie się ciągnął za niektórymi do końca ich dni i jeszcze dłużej. I nie pomogą jojczenia armii różnych "Zawiszów" wątpliwego autoramentu bo to ich ukochany rząd owrzodziały tyłek boli, nikogo innego.

  Pozdrawiam.
 • @Zawisza
  Zawisza, nie rozsmieszaj nas! IQ u nas troche wyzsze ! Jezeli mialoby byc to kolejne osmieszanie sie Macierewicza, to na miejscu Twoich pupilkow oplacilabym sale na 2000 luda i dorzucila extra reklame !

  Zaiste dbalosc PO i ich przydupasow o opinie Macierewicza wzruszyla mnie do lez. Wiadomo POrtia powszechnej milosci.
 • @Krzysztof Cierpisz
  Ileż ja już opowieści nasłuchałem się z których większość obala się jednym zdaniem. Samolot bliźniak: w lotnictwie wszystkie elementy są numerowane, numery te są one wielokrotnie odnotowywane w różnych dokumentach, choćby w dokumentacji mechaników. Rosjanie musieli by zbudować drugi samolot z tą samą numeracją części, czy odchodzący prezydent, jakim był Lech Kaczyński (poparcie ok. 20%) był aż takim niebezpieczeństwem by ponosić dla niego aż takie koszty? Czy Macierewicz, filozof chrześcijański jest odpowiednią osobą, by badać katastrofy? Od samego początku PiS chciał zamotać sprawę by powstawały wielokrotne teorie spiskowe. Cała psychologia powstawania teorii spiskowych jest dokładnie opisana i dlatego są tu wpisy Zawisza się zbłaźnił, bo Zawisza narusza Wasz ustalony porządek, który kupy się nie trzyma, i jego zachowanie wymaga aby nie zadawać trudnych pytań. Zadawanie trudnych pytań przez człowieka, który odporny jest na działania psychologii tłumu. Tak jak Macierewicz łapiecie się jak tonący brzytwy aby znaleźć choćby jeden dowód, że to jednak była zbrodnia. Uwierzycie w magnes, z sztuczną mgłę, w hel Rogalskiego byle tylko nie powiedzieć sobie, że katastrofa w Smoleńsku to efekt tego, że podjęli ryzyko szukania dziury w mgle, gdy wszyscy na lotnisku mówili, że szans na wylądowanie nie było.
  Wiem, że łamię wasz uporządkowany świat postawiony na glinianych nogach, ale tak jak w sprawach Kennedy'ego, Diany, World Trade Center, teorie spiskowe będą powstawały póki będą żyli ludzie gotowi w nie uwierzyć. Oczywistym jest niekompetencja Macierewicza, dziennikarzy Rydzyka, jak również to, że gotowi są oni publikować dowolna bzdurę która ktoś w szatki naukowości ubierze, mieliśmy przykład z helem Rogalskiego. Dali oni na to mnóstwo dowodów, mógł bym tu długa listę przytoczyć. Mamy demokrację, ja mam prawo w to nie wierzyć, wy idąc za stadem będziecie się wspierać. Więc wiadomo, najłatwiej wyrzucić takiego człowieka poza nawias, nie pasuję do Was, bo do stada dołączyć nie chcę, mówiąc wyraźnie. Macierewicz jest analfabetą w sprawach lotnictwa, dziennikarze Rydzyka też. A jeśli ktoś chce im wierzyć, ma do tego prawo, ja mu nie zabraniam. Pozwólcie mi też uważać to za bzdury, bo mam na to dowody. Choć przyznam, że nie wszystkie teorie spiskowe jestem ze swoją wiedzą w stanie obalić, bo znacznie trudniej obala się niż wymyśla scince fiction.
 • A wywalić Zawiszę z nE na zbity ryj !
  Wystarczy, że jego szef Tusk z kumplem od bulu i nadzieji kit wciskają. Jak będziemy chcieli poczytać pierdoły to sobie sami zajrzymy na łonet lub innego parszywca.

  A paszoł won !

  Przyszła góra do Mahometa,
  znaczy - Zawisza na Ekran z łoneta
  i sadzi furt dyrdymały
  jaki świat PO jest doskonały
  by wychowywać. Nas? Na bzdetach ??
 • @Zawisza
  "Macierewicz jest analfabetą w sprawach lotnictwa, dziennikarze Rydzyka też."

  Nie piernicz już bo czytać hadko! Udowodnij najpierw, że min.Miller i jego "eksperci" są rzeczywiście najlepszymi ekspertami z najlepszych i w tzw.śledztwie smoleńskim nie wykonują politycznego zamówienia. Wtedy będzie można z tobą pogadać. Ewentualnie....
 • @Zawisza
  służby juz działaja na tym portalu , czy coś o tym wiesz?????????
 • @contessa
  No cóż, Macierewicz skończył Politechnikę wydział Lotnictwa, czy nie. To nie on promował sztuczną mgłę, meteorolodzy się śmiali do rozpuku jak z dowcipów o policjantach, opowiadał o tym że telefon prezydenta w rękach Rosjan to dostęp do polskich informacji tajnych, nie piernicz waćpanna, odróżniajmy analfabetów od ludzi posiadających wiedzę i doświadczenie. Inaczej od głupich nas nie odróżnią,
 • @Krycha
  Mówisz o służbach PiS już dawno tu działają. Opowiadają niestworzone rzeczy, które czytając człowiek o wykształceniu technicznym nie wie, czy ma się śmiać czy płakać. Co można rozmawiać, o człowieku opowiadającym głupoty z mina znawcy tematu?
 • @Krzysztof Cierpisz
  Sztuczna mgła stosowana była już w czasach I wojny światowej, gdzie eksperymentowano z różnymi gazami bojowymi, w formie świec dymnych dla osłonięcia ruchu własnych wojsk, dziś są różne metody jej tworzenia, ale zawsze jest to niewielkiej grubości warstwa nadziemna, a tu w tym wypadku mieliśmy mgłę na bardzo dużym obszarze. Czytałem opracowanie meteorologów, prezentowane o ile dobrze pamiętam na Pogodynce, gdzie pokazywane były zdjęcia satelitarne rozległości tej mgły. Utworzenie takiej mgły wymagałoby zastosowania ogromnej ilości sprzętu a akcja taka nie mogłaby być nie zauważona, ze względu na zaangażowane środki. Sztuczną mgłę można porównać do helu Rogalskiego, gdzie rzeczywiście zmiana składu powietrza mogłaby spowodować gwałtowne opadanie samolotu, tyle, że potrzebna ilość tego gazu przekracza roczną produkcję na świecie.
  Osobiście podziwiam Antoniego Macierewicza za umiejętności mącenia w głowach ludzi, gdy on opowiada swoje scince fiction wydaje się, że wszystko układa się w jednolitą całość, ale merytorycznie ten człowiek nie ma wiedzy w zakresie lotnictwa większej niż przeciętny człowiek spotkany na ulicy. Pytam, czy nie była bardziej kompetentnego w PiS? Pod względem merytorycznym byli, pod względem mącenia ludziom w głowie to był najbardziej kompetentny człowiek. On miał zamotać, tak żeby nikt nie uwierzył w oficjalne raporty, bo te raporty obciążają PiS. Co dotychczas udało się udowodnić Macierewiczowi, znalazł jednego naukowca, który stwierdza, że skrzydło powinno wytrzymać zderzenie w brzozą. Reszta jak bańka mydlana pękła w obliczu faktów. Poczytajcie historyczne numery Naszego Dziennika i zrozumiecie mechanizm ich ustaleń, żebym tego kłamstwem nie nazwał. Media związane z międzynarodowym zakonem, prowadzącym działalność multimedialną w wielu krajach na świecie, już raz z Polski za szpiegostwo wypędzonego (1808) wykonują ogromną robotę, by skłócić Polaków. Tragiczna dla nas wszystkich katastrofa jest dla nich wspaniałym polem do popisu.
 • @Zawisza
  http://qan.interia.pl/chat/applet/chat_resources/images/chat_imgs/u-lidus22.gif
 • @Krzysztof Cierpisz
  Z tym osobnikiem nie warto dyskutować, ani nie zrozumie Pańskich racji, ani nie przeczyta proponowanych materiałów. Jemu ktoś kazał pisać na nE i mu za to płaci. Nie dyskutować z mendami, niech się zapłaczą - choćby ze śmiechu, wszystko jedno...
  Pozdrawiam.
 • @Krzysztof Cierpisz
  Na blogach, na forach, na czatach są płatni i w czynie społecznym "umilacze" dyskusji. W ostatnich latach nastąpił szczególny ich wysyp, a po 10 kwietnia 2010 chyba przerzucili się z tradycyjnej metody rozmnażania na pączkowanie. Najlepsza metoda to całkowite ignorowanie ich.
  Pozdrawiam.
 • Ryszard Czarnecki:"my, Czarneccy jesteśmy uparci"
  Bardzo piękne zdanie .. rozumiem, że chodzi Panu o upór w dążeniu do prawdy.
  Dlatego zwracam się z prośbą do pana aby sprawdził Pan rzecz najważniejszą od której należało zacząć.. od wylotu.

  Czy jest jakiś rzetelny dowod na wylot samolotu TU154M z lotniska Okęcie w dniu 10 kwietnia 2010 roku?
 • @Krzysztof Cierpisz
  Ooo, to na pewno nie te blachy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031