Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
536 postów 0 komentarzy

SB plus PO równa się polowanie na Kaczyńskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Jarosław nie lubi mówić o tym, czego już dokonał. Ale to trzeba dodać: był on w 1979 r. jednym z pierwszych organizatorów akcji zbierania pod warszawskimi kościołami podpisów, wspierających żądanie nadawania w radiu mszy (...)." Tak pisała "GW"(...)

 

W ostatni czwartek, nomen-omen 13 grudnia, w rocznicę stanu wojennego portal "Gazety Wyborczej" rozpoczął akcję propagandową, której celem jest, po raz kolejny, Jarosław Kaczyński. "GW" uznała za stosowne zmienić życiorys byłego premiera i szefa opozycji. Na sygnał z Czerskiej ogary poszły w las. Władysław Frasyniuk, bohater lat 80-tych, i niestety, antybohater w wolnej Polsce, żywy symbol upadku partii, którą kierował – Unii Demokratycznej, jednoznacznie zasugerował w wywiadzie dla TVN 24, że Jarosław Kaczyński rzekomo w grudniu 1981 ... podpisał lojalkę. W ślad za tym pojawiają się usłużnie inni oszczercy i leje się z rynsztoka polityczno-medialnego piana nienawiści.
A ja mam poczucie deja-vu. Przecież to już było. Przecież ja już to widziałem. Oczywiście! Niemal 20 lat temu w tygodniku Jerzego Urbana "Nie" opublikowano artykuł, który stawiał ówczesnemu szefowi PC kłamliwy zarzut, iż "sam napisał i podpisał swoją lojalkę w sytuacji ... dwuznacznej". Autorem tego paszkwilu był Marek Barański – ten sam, który w stanie wojennym występował w "Dzienniku Telewizyjnym" w wojskowym mundurze. Wtedy i później, jako naczelny "Trybuny" i dziennikarz "Nie" też kłamał na potęgę. Ale to oszczerstwo wobec Kaczyńskiego zakończyło się dla niego fatalnie: spektakularnie przegranym procesem sądowym. Proces ten – taka polska specyfika – trwał aż 5 lat, od 1993 do 1998 roku. Odbyło się w tym czasie 8 rozpraw. Barański został skazany na 10 tys. zł grzywny oraz opłaty sądowe i zwrot kosztów postępowania. Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa, III Wydział Karny ustalił, że 17 grudnia 1981 Jarosław Kaczyński został zatrzymany przez SB i przewieziony do gmachu MSW. Przesłuchiwał go tam kapitan SB Marian Śpitalniak. Obecny lider PiS nie tylko odmówił współpracy z SB, ale powiedział, że wybrałby raczej "samobójstwo jako alternatywę". Nie podpisał też "lojalki", słusznie argumentując, że jest ona bezprawna. Okazało się, że artykuł Barańskiego "Figurant Jar" był wyssany z brudnego, czerwonego palca.

Wśród tych, którzy wówczas zeznawali na korzyść Jarosława Kaczyńskiego był dziennikarz Tomasz Wołek. Dziś w tej sprawie milczy. To haniebne milczenie. Zeznawał wówczas też na rzecz Kaczyńskiego Ludwik Dorn. Ten, w przeciwieństwie do zestrachanego Wołka, również i teraz dał świadectwo prawdzie.
W trakcie procesu dziennikarzyna z "Nie" kręcił i wielokrotnie zmieniał zdanie. Dokonał nagłej wolty tuż przed, podkreślam, przed, a nie po... – ogłoszeniem przez szefa MSW w rządzie SLD-PSL Zbigniewa Siemiątkowskiego informacji, że w 1993 roku UOP prowadził inwigilację PC jako istotną część inwigilacji polskiej prawicy. Tak, to była ta słynna "szafa Lesiaka" czyli działalność zespołu pułkownika SB, który zweryfikowany po 1989 roku pracował w służbach specjalnych III RP.

Po niemal dwóch dekadach szafa Lesiaka odezwała sie znowu niczym "szafa grająca" z okresu PRL. Kto tym razem wcisnął odpowiedni guzik, żeby ją po latach uruchomić? Agora? Platforma Obywatelska? Ważny jest efekt. Oto bowiem okazało się, że w jednym szeregu, pod wspólnym sztandarem nienawiści dla Jarosława Kaczyńskiego, PiS czy obozu niepodległościowego są dawni ubecy, żurnaliści od Urbana, politycy PO, Lech Wałęsa, Władysław Frasyniuk. Słowem nowa odmiana czerwono-różowego salonu, nowy "okrągły stół" części środowisk postsolidarnościowych i postkomunistycznych połączonych strachem i agresją wobec premiera IV RP.

Zastanówmy się dlaczego nagle odezwał się ten mocno fałszujący chór ubecko-salonowo-platformerski? Ani chybi dlatego, że Kaczyński rośnie w siłę i nawet osoby będące daleko od polityki widzą, że to PiS jest jedyną alternatywą dla PO. I tylko Prawo i Sprawiedliwość może odebrać władzę nieudolnym liberałom. Nie udało sie zniszczyć PiS i podłamać wiary w samego Kaczyńskiego ani wyśmiewaniem naszego programu gospodarczego, ani opowiadaniem na okrągło, że jesteśmy "partią jednego tematu", ani nieustannym prowokowaniem w Sejmie i w mediach, ani zwalnianiem na nas winy za brak postępu w unijnych negocjacjach budżetowych. Kolejne próby skompromitowania premiera IV RP i jego partii spełzły na niczym. Dorabianie gęby nie powiodło się. No to teraz z braku laku lepszy kit. A więc taki "oszczerczy kit" o lojalce wyciągnięto.

"Gazeta Wyborcza" z przyległościami powinna pamiętać o tym, co o braciach Kaczyńskich pisała ... "Gazeta Wyborcza" 9 maja 1989 roku: "obaj wszystko robią razem, byli w latach 70- tych wybitnymi (choć trzymali się w cieniu) działaczami opozycji demokratycznej. Od 1980 są czołowymi ekspertami Solidarności. Jarosław Kaczyński jest sekretarzem KKW Solidarności. Lech – członkiem stałego Prezydium KKW. "Kaczory" były nierozłączne podczas ubiegłorocznych strajków Stoczni Gdańskiej, po bratersku śpiąc na jednym płacie styropianu. Cechy przypisywane braciom: poczucie humoru, inteligencja, upór, skromność i flegmatyczny spokój." I dalej: "Jarosław nie lubi mówić o tym, czego już dokonał. Ale to trzeba dodać: był on w 1979 r. jednym z pierwszych organizatorów akcji zbierania pod warszawskimi kościołami podpisów, wspierających żądanie nadawania w radiu mszy świętej – co ostatecznie zostało osiągnięte w Porozumieniu Sierpniowym 1980 r." Tak pisała "GW" w niespełna siedem i pół roku po wybuchu stanu wojennego.

Są na szczęście tacy ludzie, doprawdy odlegli od PiS, którzy w tym momencie zachowali się przyzwoicie i dali świadectwo prawdzie. Należy do nich dziennikarka "Gazety Wyborczej" Ewa Milewicz oraz współzałożyciel Ruchu Helsińskiego w Polsce prof. Marek Antoni Nowicki. Ten drugi stwierdził co następuje: "Jarosław Kaczyński od początku stanu wojennego aktywnie działał w opozycji. Jesienią 1982 był jednym z założycieli i aktywnym działaczem Komitetu Helsińskiego (...) był także ważnym ogniwem kontaktów i współpracy między Komitetem Helsińskim a działającymi w podziemiu działaczami "Solidarności".

Ta spółka z bardzo ograniczoną odpowiedzialnością czyli dawna eSBecja, Wałęsa, Frasyniuk et consortes, uznaje za swoją dewizę Goebbelsa, aby kłamać sto razy, a coś zawsze z tego zostanie. Próżne ich zamiary, daremny trud. A swoją drogą, koalicja oszczerców Kaczyńskiego w gruncie rzeczy wcale nie jest taka egzotyczna jak się wydaje. Jedno jest wszak pewne: ta koalicja hańby wojnę o prawdę już przegrywa. A Kaczyński? Idzie dalej.KOMENTARZE

 • A bolszewickie ścierwa nadal mają się bardzo dobrze!
  "Okazało się, że artykuł Barańskiego "Figurant Jar" był wyssany z brudnego, czerwonego palca."

  "Leszek Miller z radością wita Marka Barańskiego, niegdyś gwiazdę telewizji stanu wojennego, a dziś główne pióro nowego miesięcznika lewicy "Tak po prostu". "

  http://tinyurl.com/boyth89
  http://bi.gazeta.pl/im/7/642/z642027AA,Marek-Baranski--jeden-z-kandydatow-na-szefa-SLD.jpg
 • @1normalnyczlowiek 09:39:15
  To ten dziennikarz jeszcze żyje. Widocznie tak, skoro go odrzebali i wystawiają na szefa SLD.
  Tu widać że SLD nie ma młodzieży i za parę lat zniknie z publicznej przestrzeni...
 • CZERWONI i POLSZEWICCY FASZYŚCI PRZYWRACAJĄ ZBRODNICZY, SOWIECKI PRL !!!
  .
  Ryszard Czarnecki:
  "..........w jednym szeregu, pod wspólnym sztandarem nienawiści dla
  Jarosława Kaczyńskiego, PiS czy obozu niepodległościowego są dawni
  ubecy, żurnaliści od Urbana, politycy PO, Lech Wałęsa, Władysław
  Frasyniuk. Słowem nowa odmiana czerwono-różowego salonu, nowy

  "okrągły stół" części środowisk postsolidarnościowych i
  postkomunistycznych połączonych strachem i agresją wobec premiera IV RP.
  Zastanówmy się dlaczego nagle odezwał się ten mocno fałszujący chór
  ubecko-salonowo-platformerski? Ani chybi dlatego, że Kaczyński rośnie w

  siłę i nawet osoby będące daleko od polityki widzą, że to PiS jest jedyną
  alternatywą dla PO. I tylko Prawo i Sprawiedliwość może odebrać władzę
  nieudolnym liberałom. Nie udało sie zniszczyć PiS i podłamać wiary w
  samego Kaczyńskiego ........."
  ==============================================

  Komunistyczny Gad znowu zionie ogniem nienawiści do Polski i

  Autentycznych Polaków Patriotów takich właśnie jak

  Jarosław Kaczyński !!!


  Tzw. Trzecią RP - rezultat OKRĄGŁEGO STÓŁU - tudzież obecny

  pełzający, podstępny, gospodarczy i polityczny rozbiór Polski na

  rzecz niemiec i rosji, Zamach Smoleński, zagładę Polskiej Patriotycznej

  Generalicji, szalejącego Seryjnego Samobójcę, załgane, ubekistańskie

  łże-media na czele z GWnem, TVNem, POlsatem, TVPenem itd. -

  wygenerowali ŻYDO-KOMUNIŚCI I KRYPTOKOMUNIŚCI NA

  USŁUGACH ROSJI OD CZASÓW PRL tacy jak:

  rosyjski zbrodniarz jaruzel, rosyjski zbrodniarz kiszczak, michnik-szechter,

  kuroń, geremek-lewertow, mazowiecki, bolek posługując się byłymi

  sowieckimi, PRL-owskimi służbami specjalnymi działającymi podstępnie,

  w ukryciu aż do dzisiaj.

  Na tle tych antypolskich ugrupowań - PIS jest jedyną partią w Sejmie, której

  NIE STWORZYŁY PROROSYJSKIE SŁUŻBY SPECJALNE !!!- i jest

  jedyną autentyczną Polską Opozycją walczącą o Wolną Polskę przeciw

  prorosyjskiemu Układowi Okrągłostołowemu, który dla ratowania

  swoich łupów chce właśnie znowu oddać Polskę ludobójczej rosji !!!
 • @Zbigniew-Grzymski 10:23:21
  jedyną autentyczną Polską Opozycją walczącą o Wolną Polskę przeciw

  prorosyjskiemu Układowi Okrągłostołowemu, który dla ratowania

  swoich łupów chce właśnie znowu oddać Polskę ludobójczej rosji !!!

  =======================

  BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA
  Moskowia to moskowia tamto moskowia sramto.
  Unia nas nakarmi,,,,,jest cacy:),,,,a po pomoc w spawie smoleńskiej najlepiej zwrócić się właśnie do UE, albo ludzi odpowiedzialnych za WTC 9/11 :)
  Łojciec swięty nas wysfobodził razem z bolkiem i stąpił duch łodnowił łoblicze ziemi....tej ziemi
  Cały tfuj maryjo cały tfuj
  Boże Kochany przywróć rozum Polakom bo ciągle błądzą i nie dostrzegają, że lezą tam gdzie im te same paluchy od setek lat wskazują.
 • J. Kaczyński ma wielu przyjaciół, sporo nieprzyjaciół i masę wrogów...
  Jednak nikt prawy nie może mu odmówić uczciwości, patriotyzmu, postępowania zgodnego z etyką chrześcijańską i sporego talentu poltycznego. Swoje życie poświęcił służbie Polsce. Nie pchał sie do rad nadzorczych, nie dzielił lupów po PRL-u rozdysponowanych wśród beneficjentów Okrągłego Stołu. Nikt - nawet wrogowie - nie odmawia mu pracowitości i zaangażowania w pracy na rzecz dobra Polski. Można sie z nim różnić, w obrębie nurtu patriotycznego, ale nie ma żadnych podstaw, zeby go nie szanować. Jest politykiem potrzebny Polsce i dobrze SŁUŻĄCYM Polakom.
  Dlatego zaszczytem jest dla J. Kaczyńskiego, ze jest głównym celem ataków obecnej władzy postkomunistycznej na demokratyczną opozycję i myśl wolnościową. Wielu ludzi polskiej prawicy patriotycznej ,wspaniałych ludzi, nie zgadza się z częścią jego poglądów, uważa je za zbyt łagodne, pro-socjalne, prawie lewicowe. Niektórzy zazdroszczą mu mocnej pozycji politycznej, zdolności do gromadzenia w manifestacjach setek tysięcy ludzi, stałej obecności w polskim parlamencie. Ale wywalczył sobie tę pozycję bez kłamst, bez łamania etyki ani prawa, codzienną pracą dla Polski.
 • @lju 11:03:36 To ty masz problem! Kłamiesz, jak reszta bolszewickich złodziei!
  "Problem w tym panie Grzymski, że PiS, podobnie jak inne partie, też jest partią "okrągłostołową", wspierającą ten system aktywnie, legalizującą go i promującą w społeczeństwie..."

  ---> Pewnie jesteś takim samym złodziejem, jak i pozostałe komuszki i dlatego zakłamujesz rzeczywistość, by ukryć swoje przekręty.
 • Wieszczu! Ty nie wieszczysz, jeno szczysz! Nawet nie wiesz gdzie, wiesz_szczu_rze?
  "BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA
  Cały tfuj"

  ---> Jesteś cały lenina stalina putina ...
 • @Skanderbeg 11:28:34 Ty chyba zwariowałeś plotąc takie bzdury
  "I znalazł się ktoś kto broni zakłamanego Kaczorka (chyba zwariował)"

  ---> Mylisz przypominanie faktów z obroną.
  GWno warte pieski szczekają na niego i próbują go obsikać a jeszcze inne im w tym wtórują ...
 • @lju, @Wieszczu, @Skanderbeg - ZLECIAŁO SIĘ GIERTYCHOWSKO-MIKKOWSKIE "NARODOWSTWO" Z RUSKIMI ONUCAMI :))))
  .
  Jak widać na obrazku już zleciało się

  giertychowsko-mikkowskie krypto-komusze "narodowstwo" :))

  razem z śmierdzącymi ruskimi onucami :)))) aby opluwać

  Wielkiego Polaka i Patriotę Jarosława Kaczyńskiego i

  wciskać mu dziecko jaruzela, kiszczaka, michnika, bolka,

  kuronia i mazowieckiego czyli Okrągły Stół :)))

  no i podpisany przez Zdradka i Matoła Traktak Lezbijski :)))
 • WSI-OWI "PATRIOCI" SZKALUJĄ LECHA KACZYŃSKIEGO TRAKTATEM LIZBOŃSKIM !!!!
  .
  Posłuchajcie wsiowe osiołki dokładnie tego co powiedział Lech Kaczyński o

  Traktacie Lizbońskim !!!:)) - M.in., że podpisze ponieważ dużo więcej niż

  2/3 głosów w Sejmie było za ratyfikacją POdpisanego 13.12.2007

  przez Tuska i Sikorskiego Traktatu Lizb.!!! (wedłu polskiej konstytucji

  prezydent musi zatwierdzić to co Sejm już ratyfikował) oraz dlatego, że

  Irlandczycy w drugim referendum też wypowiedzieli się za jego ratyfikacją !!!


  PS
  Tylko obca agentura udająca prawicowców oraz wsiowcy udający patriotów

  przypisują Lechowi Kaczyńskiemu podpisanie Traktatu Lizbońskiego !!!

  Każdy myślący Polak przecież wie, że Traktat Lizboński

  przeforsowali bez referendum i podpisali w Lizbonie Tusk z Sikorskim.

  Sejm parafował a Prezydent RP według kostytucji RP nie mający w

  takich przypadkach nic do gadania musiał formalnie potwierdzić

  wolę rządu (PO-PSL) i Sejmu.

  A kiedy już ten Traktat Lizboński anty-Polskościowy Tusk razem ze swoją

  sitwą, bez referendum, wspomagany przez SLD wcisnął Polakom (jak

  sam przyznał nawet nie czytając go), to dawne ustalenia Traktatu

  Nicejskiego gwarantującego "Europę Ojczyzn" i dającego Polsce siłę

  głosu równą sile głosu Niemiec stały się nieważne.

  Upierdliwym agentom rosji stawiającym namolnie to pytanie kieruje

  ta sama logika tych samych antypolskich kręgów moskiewskich co

  obwoływały Piłsudskiego najpierw szpiegiem niemiec a potem faszystą.

  Nie Lech Kaczyński podpisał w Lizbonie 13.12.2007 r. ten traktat ale

  Tusk z Sikorskim, którzy byli entuzjastami tego tarktatu i wywierali

  nacisk medialnymi, chamski metodami także poprzez zagranicę na

  Prezydenta Polaków Lecha Kaczyńskiego do podpisania go.

  Prezydent Lech Kaczyński pomimo tej potwornej nagonki w Sejmie,

  TVN, Polsacie TVP, GWnie itp. - w Lizbonie demonstracyjnie wstrzymał

  się od podpisania tego dokumentu czym zaszokował całą Unię

  Europejską a także rowścieklił hegemonistyczne niemcy i francję !!!!

  Lech Kaczyński razem z prezydentem Czech Klausem byli ostatnim

  bastionem w UE sprzeciwiającym się traktatowi lizbońskiemu.

  Tylko ich nie udało się przekupić podstępnym niemieckim politykom.

  Po poddaniu się prezydenta Klausa nastąpiła potworna nagonka

  polszewicko-bolszewicka w Polsce i całej Unii na Prezydenta Lecha

  Kaczyńskiego.

  Pomimo tego Lech Kaczyński dalej nie podpisywał tego traktatu

  uzależniając wszystko od wyników drugiego referenum w Irlandii !!!

  W pierszym referendum Irlandczycy wypowiedzieli się podobnie jak

  Holendrzy i Francuzi przeciw Trakatowi Lizbońskiemu czyniąc go

  stertą makulatury !!! (dla rządów Holandii i Francji wyniki

  referendów nie były zobowiązujące).

  Co było w Irlandii przed 2-gim referendum wszyscy wiedzą -

  perfidna manipulacja opinią publiczną, groźby niemiec wobec Irlandczyków

  i prawdopodobnie sfałszowanie tego referendum.


  Z drugiej strony Konstytucja RP nie daje Instytucji Prezydenta Polski

  żadnej możliwości skutecznego bronienia w nieskończoność i

  nieratyfikowaniai międzynarodowych traktatów podpisanych przez rząd !

  Przezydent jest formalnie zobowiazany do ratyfikacji umów

  międzynarodowych zawartych nawet przez agenturalny i szpiegowski

  rząd działający wbrew Polskiej Racji Stanu.

  Tak się w końcu też stało, co Lech Kaczyński uznał za wielką porażkę

  polskiej pseudodemokracji narzuconej Polsce przez niemiecką tuskowo-

  wermahtową polszewię i rosyjską agenturę - bolszewię (SLD, PSL).
 • @lju Przecież to ty obżydliwie plujesz, właśnie służąc Kiszczakowi i Jaruzelskiemu!
  "... a wśród bliskich mi ludzi takie sk..wo wywoływało jedynie obrzydzenie."

  Dostaliście (także Wrzodak.Z., Skanderbeg ...) zlecenie na Jarosława Kaczyńskiego? Przecież to widać, słychać i czuć ...
 • @Zbigniew-Grzymski
  "Tak się w końcu też stało, co Lech Kaczyński uznał za wielką porażkę
  polskiej pseudodemokracji narzuconej Polsce przez niemiecką tuskowo-
  wermahtową polszewię i rosyjską agenturę - bolszewię (SLD, PSL)."

  I tych prostych, oczywistych faktów nie chcą przyjąć do wiadomości WSI-owe Pieski Pawłowa. To zbyt skomplikowane dla nich - w odróżnieniu od komendy:
  Szczekać, że podpisał!!!

  Pozdrawiam
 • @lju 15:43:24 - Cóś Ci Się POmerdało i poKorwinowało :)))) - Przecież Mohery To Seniorzy z PIS :)))
  .
  lju:
  "......To, że nazywacie innych moherami, bolszewickimi agentami, czy
  faszystami, jest niestety typowe i chociaż nie lubię uogólniać, wpisujecie
  się świetnie w systemową retorykę, na szczęście jest was malejąca
  mniejszość wierząca w patriotyzm ludzi z Wiejskiej. Panikujecie bo
  opozycją coraz silniejszą wobec was, są po prostu Polacy......"
  ==========================================

  Przecież epitet "Mohery" wymyślił sam Tuskin na Starsze Panie, które

  popierają PIS !!:))

  Pozatym nikt nie panikuje bo popularność PIS rośnie !! i będzie rosła

  POmimo prób przechwycenia Narodowej Młodzieży przez wsiowców i

  giertychowców w celu "zbratania" jej z komunistami :)))

  Ale to planowe rozbijanie Autentycznej Polskiej Prawicy wcześniej czy

  później skończy się zdemaskowanie i katastrofą dla krypto-ruso-komuny :)))
 • @lju 16:45:57
  .
  lju:
  "......czy wiesz jak głosował PiS w tej sprawie?
  Giertych na pewno będzie próbował przekonać ludzi do poparcia systemu,
  tak jak robi to PO,PiS,SLDitd , ale już na to za późno, wszyscy panowie z
  wiejskiej muszą być zwolnieni z pracy, nikt normalny na nich nie zagłosuje
  pod jakimkolwiek obliczem by się nie ukryli, bo przez ostatnie lata spadła
  maska z ich pysków. ......"
  ===================================================

  PIS jest jedyną partią, wolną od pruskich i ruskich wpływów. Nawet, jeżeli

  paru agentów się w nim zagniździło i nawet jeżeli próbował i próbuje

  wykorzystać Unię jako szansę do dogonienia przez Polskę Zachodu.

  Kaczyńscy nigdy się z tym nie kryli, że Polacy mają moralne prawo

  wykorzystać ile się da Unię jako rekompensatę za zdradę W.Bryt. i Francji,

  która zaoowocowała ludobójstwem na Narodzie Polskim i totalnym

  zniszczeniem i okradzeniem Polski przez niemców i rosjan. Jarosław

  Kaczyński powiedział to nawet otwartym tekstem w Brukseli przypominając,

  że gdyby nie ludobójstwo podczas IIWŚ, Naród Polski miałby tyle ludności

  co np. Francja !!!! - Jest pewnym gdyby nie zewnątrza i wewnętrzna

  interwencja w 2007 roku w kampinię wyborczą - PIS zostając przy władzy

  nigdy by nie dał zrobić z Polski "trzeciej ligii europejskiej" tak jak do zrobiła

  POlszewicka złodziejska mafia Matoła sterowana z berlina i moskwy.


  Natomiast twoje marzenia typu "wszyscy panowie z wiejskiej muszą być

  zwolnieni z pracy, nikt normalny na nich nie zagłosuje " to czysta naiwność :))

  Bo 50 % wyborców w Polsce to tępe, lemingowe trepy, które przez

  ubekistańskie łże-media zostały skutecznie i trwale zrażone do Wyborów :)))

  To tacy sami ograniczoni głupcy, jak ci żydzi, którzy wiezieni do niemieckich

  obozów koncentracyjnych do końca wierzyli, że jadą do dobrzeopłacanej

  przez niemców pracy :))
 • @Zbigniew-Grzymski 17:22:02
  Mam do Pana pytanie - czy wie Pan o tym, że z idiotami sie nie rozmawia?.
  Wesolych świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !!
 • @lju 18:27:15
  .
  Czytaj uważnie. W POlsce 50 % wyborców (uprawnionych do głosowania)

  notorycznie olewa wybory co jest głuPOtą najwyższej klasy !!!

  Natomiast jest w 100 % pewne, że Kaczyńscy chcieli a Jarosław chce tylko

  wykorzystać Unię do dogonienia Zachodu. Oczywiście przy założeniu,

  że Unia jako "unia suwerrenych państw" czyli unia ojczyzn, nie zagroziłaby

  Polskiej Niepodległości. Kaczyńscy wielokrotnie bardziej lub mnie otwarcie

  o tym mówili !!! - Natomiast z czasowej perspektywy widać całą perfidię

  niemiec i francji, które Traktat Nicejski stworzyły tylko jako rodzaj "wabika"

  dla nowych członków UE, aby po ich wejściu natychmiast zrobić z nich

  rynki zbytu i rezerwuary taniej siły roboczej. Oczywistym jest, że

  niemcy mogły ten podstęp zrealizować tylko z POmocą "kupionych" sobie

  POkomunistycznych "elit" trzymających władzę w POkomunistycznych,

  neokolonialnych krajach takich jak Polska. A kiedy już myszy były w

  pułapce, nastąpił kolejny, tym razem kanibalistyczny etap ich zjadania

  czyli Lizbona.

  Dlatego przedtem musiał zostać obalony Narodowy Rząd Kaczyńskich

  w 2007 z POmocą gigantycznej, medialnej, lokalnej i zagranicznej nagonki

  oraz tajnych narad Tuska i Merkel w niemieckiej ambasadzie w Warszawie.

  A Potem oczywiście permanentna, wściekła, agresywna, brutalna i wulgarna

  nagonka na Lecha Kaczyńskiego (jako jedyny demonstracyjnie nie podpisał

  traktatu w Lizbonie na oczach całej Europy) prowadzona bez wytchnienia

  przez łże-media, POlszewików (Matoł, Bul, Zdradek, Paligłup, Niesioł itp.)

  oraz gebelsowskie media niemieckie.

  Natomiast twoja wypowiedź (atak na PIS) "już nawet SLD nie jest tak

  bardzo podporą tego, jak właśnie te dwie partie [PO, PIS]" - jest dowodem

  albo na twoje totalne, polityczne dyletanctwo albo być może wskazuje na

  jakąś paskudną antypolską "misję" związaną ze środowiskiem tych

  sld-owskich czerwonych gnid bardzo mocno zaangażowanych w rozwalaniu

  Polski za pomocą UE i TL.
 • nic nie zaszkodzi bliniakowi wawelskiego wladcy fronyu jednoci narodu we wsparciu naszoci wojny z \irakiem POPiSowo gebelsowskim
  kréga,i podejrze i gruntowym na koalicjantów Kamiskiego ziobrohakiem, slawetnego wstrzymaniem ekshumacji w Jedwabnem lizboskkego wspolojca i warszawskiego nie a nawet ratyfikatora traktatu UE , ktorego katastrofalne zwloki razem ze zlokami damy yczliwej pasoytniczeglo seksu polityce i in vitro kopulacjoim posluy do profanacji Wawelu wanego dla poczucia wartoi wlasnej antysemickich ssakow plolskich.
 • @telewidzacy 21:42:26
  Pisz po POLSKU i bez błędów. Dbaj o poprawność składniową i jasne formułowanie myśli. Na razie to BEŁKOT.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031