Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
536 postów 0 komentarzy

Sztafeta "bohaterów": od doktora G. do sędziego T.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obserwujemy swoistą sztafetę "bohaterów". Najpierw, przez długich pięć lat bohaterem, męczennikiem był gnębiony przez okropną prawicę świetny fachowiec doktor Mirosław G. Po wyroku skazującym za łapówy trudniej z pana ordynatora zrobić bohatera.

Obserwujemy swoistą sztafetę "bohaterów". Najpierw, przez długich pięć lat bohaterem, męczennikiem był gnębiony przez okropną prawicę świetny fachowiec doktor Mirosław G. Po wyroku skazującym za łapówy trudniej z pana ordynatora zrobić bohatera. Trudno- co nie znaczy, że nie jest to niemożliwe. Niektórzy dalej próbują, bijąc kolejne rekordy śmieszności i żenady. Ale ponieważ ów bohater częściowo spłowiał, a nawet sam nie może całkiem wykręcać kota ogonem, to czas na bohatera nowego. Wszak natura nie znosi próżni. No i mamy nowego "bohatera": sędziego T. Przepraszam, sędziego Tuleyę. Tuleya dokonał, w oczach salonu, mistrzostwa świata, a raczej rekord III RP. Skazał bowiem za korupcję osobnika wyśledzonego przez CBA, ale w gruncie rzeczy na ławie oskarżonych postawił Centralne Biuro Antykorupcyjne, a de facto Prawo i Sprawiedliwość.

 Cóż, ktoś tu może powiedzieć, że wykonał zadanie. W mediach mało lub prawie w ogóle nie ma informacji o skazaniu za branie łapówek ikony salonu. Jest za to nieustający bełkot o stalinowskich metodach CBA i prześladowanych ofiarach IV RP. Osiągnięto Himalaje obłudy i hipokryzji. Kłamstwo nie jest już dyskretnie sączone, a leje się z telewizorni hektolitrami.
 
Tylko, że ludzie jakoś już tego nie kupują: PiS właśnie wyprzedził PO, nadrabiając 6%.

KOMENTARZE

  • TULEYA PORÓWNUJĄC CBA DO OPRAWCÓW UB NIE ZNA HISTORII I OBRAŻA AK-OWCÓW ZAMĘCZONYCH W UBECKICH KATOWNIACH
    Kazimierz Gazda.....żołnierz września, obrońca Lwowa. przez rok przedzierał się z Rosji do Polski. ZWZ później AK później dowódca WiN na kilka powiatów. Żona ...torturowana przez UB.....przebywał w celi śmierci na Montelupich w Krakowie przez okienko plac egzekucyjny....brat żony zamordowany przez UB.....żona 40 lat po wojnie na słowo wojna wpadała w panikę ........ Żołnierze AK ....większość która zginęła w czasie wojny leży w nieoznakowanych grobach,,,,,część z tych którzy przeżyli zginęli w wiezieniach UB......zostali kalekami .....do końca swojego życia mieli gorsze prace etc...... To nie ich lemingi obrażają ale siebie samych i swoje rodziny ciesząc się ze mają Tuleyę i ciesząc się jego porównaniem do tamtych oprawców . Nie mają godności i honoru i nie zasługują na nie. Porównując łapówkarza do ludzi którzy ginęli często w torturach i których bliscy nigdy nie wiedzieli gdzie są ich groby...
  • "Łapówki" dr Garlickiego...
    ...NIE były łapówkami w zwykłym tego słowa znaczeniu.
    Dr Garlicki przyjmował korzyci mateialne, ale proces NIE WYKAZAŁ, że traktowanie pacjentów UZALEŻNIAŁ od wręczabia mu korzyści.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31