Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
536 postów 0 komentarzy

Euroabsurdy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co roku obywatel RFN wydaje niemal 8 euro (a dokladnie 7,8 euro) na funkcjonowanie Bundestagu. Tyle wynosi niemiecka danina obywatelska na parlamentaryzm w tym kraju, który skądinąd parlamanteryzm traktował nieraz absolutnie per noga. (...)

 Co roku obywatel RFN wydaje niemal 8 euro (a dokladnie 7,8 euro) na funkcjonowanie Bundestagu. Tyle wynosi niemiecka danina obywatelska na parlamentaryzm w tym kraju, który skądinąd parlamanteryzm traktował nieraz absolutnie per noga. Wbrew mitom i wbrew faktom mówiącym o rozdętej eurobiurokracji, przeciętny podatnik w UE na Parlament Europejski wydaje mniej. Oczywiście, szereg wydatków europarlamnetu jest absolutnie kontrowersyjnych. Wyrzucenie za okno 9 milionów euro na europarlamentarny kanał telewizyjny, którego nikt nie ogląda – poza politykami zasiadającymi w PE, ale też na pewno nie wszystkimi – jest przykładem marnotrawienia publicznych, bądź co bądź, pieniędzy. Budowanie nowego, kolejnego gmachu Parlamentu Europejskiego w Luksemburgu (mało kto o tym pamięta, że PE ma aż trzy siedziby: poza Brukselą i Strasburgiem także stolica Wielkiego Księstwa) prowokuje do zadania brutalnego pytania: po jakiego grzyba? Wydawanie na to pieniędzy w czasie megakryzysu to polityczna rozpusta i w praktyce służy wyłącznie umocnieniu pozycji Luksemburga jako lidera wśród 27 krajów członkowskich Unii, gdy chodzi o dochód PKB na głowę mieszkańca.

Takich euroabsurdów jest więcej. Trudno się więc dziwić, że autorytet Unii Europejskiej leci na łeb, na szyję. Sytuacja, w której tylko i wyłącznie na rezydencję ambasadora UE w Hong Kongu europejscy podatnicy bulą ... 20 tysięcy euro miesięcznie nie wzmacnia pozycji Unii w oczach przeciętnego Kowalskiego, Smitha i Muellera.

 

KOMENTARZE

 • Gigant
  Gigant pt. Czarnecki się obudził. Z tytułu: wybory do eurokołchozowego parlamentu.
  Pamiętajmy, że Rychu swego czasu zaniemógł na mózg i oczy w temacie więzień CIA w Polsce.
 • Autor a to poniżej to co to jest???
  Amsterdam wprowadza szokujące prawo. Każdy uznany za szykanującego homoseksualistów... trafi do specjalnego getta z kontenerów!
  Fot. Youtube.pl

  Jak informuje portal dziennika "Fakt", władze Amsterdamu wprowadzają szokujące prawo. Na jego mocy każdy, kto zostanie uznany za szykanującego homoseksualistów będzie musiał wynieść się z miasta i osiedlić w specjalnie przygotowanym do tego rejonie aglomeracji. Włodarze dla takich osób przygotowali specjale getta zbudowane z kontenerów.

  Amsterdam chce walczyć w ten sposób z dyskryminowaniem mniejszości seksualnych. Jednak pomysł jest raczej terroryzowaniem większości seksualnej. Represjom będzie bowiem poddawany każdy, kto uprzykrza życie homoseksualistom, stosuje wobec nich mobbing, tyranizuje ich, obraża. Ukarana może zostać pojedyncza osoba lub cała rodzina. Rodziny mają być przesiedlane również wtedy, gdy dzieci wykazują się „złym” stosunkiem do pederastii - czytamy na Fakt.pl.

  Każdy ukarany będzie musiał opuścić dotychczasowe miejsce zamieszkania, nawet jeśli jest jego właścicielem. Tahira Limon z biura burmistrza Amsterdamu Eberharda van der Laana w rozmowie przytaczanej przez dziennik „Fakt” wyjaśnia, że ukarany „nie będzie mógł powrócić do swojego mieszkania”. Zakaz powrotu będzie stosowany minimum przez pół roku.

  To jednak nie koniec szokujących pomysłów władz miasta. Decyzja o ukaraniu ma bowiem zapadać nie na drodze sądowej, ale w ramach przepisów administracyjnych. To urzędnicy będą decydowali kogo zesłać. W czasie pobytu w getcie karani obywatele mają przechodzić szkolenia propagandowe prowadzone przez pracowników miasta.

  Decyzja z Holandii to kolejny krok na drodze zniewalania normalności seksualnej przez aktywistów homoseksualnych. Po chorej polityce poprawności, która nakazuje piętnowanie mówienia prawdy o pederastii, przychodzi na Zachodzie czas pozbywania się tych normalnych. Warto pamiętać o tym, co dzieje się w Holandii, gdy na naszym polskim podwórku homoseksualni aktywiści walczą o tolerancję. Ta ich tolerancja jest totalitarna...

  KL, Fakt.pl
  Gdyby o tym "informował" Fakt, to można by sobie darować. Niestety taka informacje podaje "Die Welt" http://www.welt.de/vermischtes/weltgeschehen/article112822562/Amsterdam-siedelt-Schwulenhasser-aus.html
 • Co się z Tobą działo ty degeneracie z opóźnionym zapłonem?
  No kurwa mać ! Gdzie ty byłeś pokrako skoro teraz się dopiero obudziłeś dupku ?
 • @RICO 09:19:41
  Na przebudzenie nigdy nie jest za pózno,ale czy to trzeba w taki wulgarny sposób?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31