Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
536 postów 0 komentarzy

Jamał 2 – czeski film?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

(...) Teraz Moskwa zmiękcza Ukrainę – via Polska. Smutne, bo wbrew polskiej polityce (ponad podziałami) od 20 lat.

Tusk zrobił awanturę ministrom o Jamał. Nawet nie chodziło o to, że nic nie wiedział, ale o to, że Ruskie wiedziały, że on nie wie. O tej furii Tuska opowiadają prywatnie politykom PiS jego własni ministrowie (z PO!).

Skądinąd Putin o tym pomyśle mówił już 2 lata temu – i rząd nie mógł tego monitorować ??? Jamał 2: premier nie wie, minister skarbu nie wie. Czeski film? Nie, to polski film dokumentalny pt: "Rząd PO- PSL". Mało się mówi o tym, że propozycja Putina może być nie tyle ofertą dla Polski, co środkiem presji na Kijów, aby uległ i sprzedał Rosji UkrTransGaz.

UkrTransGaz (od: Ukraiński Tranzytowy Gaz) zaś zawiaduje gazociągami na Ukrainie – które i tak pozostają własnością państwa. Rosja dała super-ofertę, ale Kijów ją odrzucił. Teraz Moskwa zmiękcza Ukrainę – via Polska. Smutne, bo wbrew polskiej polityce (ponad podziałami) od 20 lat.

 

 

KOMENTARZE

 • Nie wydaje mi się.
  Chciałem na ten temat napisać oddzielną notkę ale zabrakło mi ilustracji: niedźwiedzia obsikującego kontur Polski, coś jak u Galluxa.
  Dla mnie, to jeszcze jeden przejaw znaczenia terenu.
  Putin ordynarnie szcza na plecy Donaldowi, jednoznacznie pokazując, że to On tu rządzi a nie jakiś marionetkowy premierek.
  Jednocześnie daje znak firmom poszukiwawczym i wydobywczym- wynocha, to mój kraj.
  W taki sposób dokonuje pełzającej aneksji.
  Gdy wycofa się stąd Unia, Nato i koncerny, kto wejdzie?
 • Akurat pewne zmiękczenie Ukrainy by się przydało. Coś za dużo lubią tych banderowców.
  Powiem przewrotnie, nawet ich trochę rozumie. Zamiast martwić się o swoje, myśmy żydów bronili. A te gnidy teraz wystawili nam za to rachunek, banda niewdzięczników. Więc po co było gnidy głupie i bezbożne chronić?
  Bo Ukraińcy chętnie i bez krępacji żydów mordowali. Ciekawe że żydzi chętnie i bez krępacji teraz nas o to oskarżają. Bóg ich kiedyś za to okrutnie pokara, i to nie długo.
  Wszystko to ma mało sensu. Ale teraz doszedłem do tezy odwrotnej. Skoro wciąż a naszej głupocie zajmujemy się ochroną żydowskich interesów, to może ci Ukraińcy mają rację że nas sekują.
 • Ukraina
  Grilowana jest przy okazji. Dla Rosjan ważniejszy jest w tej chwili nacisk na połączenie do Amaryki.
  http://pasmail.nowyekran.pl/post/90472,putin-puszcza-gazy

  i ewentualnie na południe. Jamalem 2 ma płynąć połowa tego co Nord Stream to pokazuje że cały cyrk robiony jest pod zmiękczenie raczej inwestorów z TKM-World Link
 • @vortex 09:35:11
  Przez obrońców Ukraińców powstał właśnie Nord Stream omijający nie tylko Ukrainę ale także Polskę.Pieniądze z tranzytu i tańszy gaz również. W ramach podziękowania Ukraińcy chcieli zorganizować u nas "Rajd Szlakiem Bandery". Ot Polski Interes
 • @brian 09:18:04
  Wielka fregata do portu polskiego ? na Baltyku i samoloty pionowego startu ,rozsypujace pomaranczowy proszek na miasta i wioski.
 • Minister Budzanowski podczas rozmowy z Herr Tuskiem!
  http://obrazki.tnttorrent.info/tnt24.info_Kosmiczne_jaja_-_Spaceballs_1987_DVDRip_XviD_Lektor_PL_Ekipa_D-T_.3684__577111.png

  Zbieznosc Tytulow nieprzypadkowa , ale to chyba "prezent" od Waldka Strazaka.
 • Fajnie, pięknie
  Tyle, że każdy występ pana posła Czarneckiego to -5% poparcia dla PiS-u. Działa jeszcze skuteczniej, niż prezes...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31