Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
536 postów 0 komentarzy

Fikcyjny podział

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

(...) medialna orkiestra śpiewa na fałszywą nutę: w Prawie i Sprawiedliwości jest rzekomo ukryty podział na tych, którzy wierzą w zamach pod Smoleńskiem oraz „ateistów", którzy nie wierzą ani w zamach, ani Antoniemu Macierewiczowi.

 

Od kilku dni, a od wczoraj szczególnie, medialna orkiestra śpiewa na fałszywą nutę: w Prawie i Sprawiedliwości jest rzekomo ukryty podział na tych, którzy wierzą w zamach pod Smoleńskiem oraz „ateistów", którzy nie wierzą ani w zamach, ani Antoniemu Macierewiczowi. Cóż, partia Jarosława Kaczyńskiego idzie w górę w sondażach – trzeba więc znaleźć jakąś narrację, aby przykryć ten nieprzyjemny dla „elyt" i „salonu" fakt. No to hajże wymyślać absurdalne linie podziału i dzielić na siłę ugrupowanie, które jako jedyne ma szansę odsunąć od władzy PO.
Jarosław Kaczyński wymyślił koncepcję zespołu parlamentarnego badającego przyczyny katastrofy w Smoleńsku i zaproponował na jego szefa człowieka od zadań specjalnych, właśnie Antoniego Macierewicza. Zespół wykonał wielką pracę, poustalał mnóstwo faktów i ma realne sukcesy w dochodzeniu do prawdy. To dlatego dziś usiłuje się wbijać klin między posłów PiS-u czy też marzy się o wbiciu klina między prezesa Prawa i Sprawiedliwości a przewodniczącego zespołu. Salon z opozycją walczy na różne sposoby – ten najnowszy jest szczególnie niezdarny.

KOMENTARZE

  • @
    ..ja się tylko zastanawiam, dlaczego Pana Czarneckiego nie dają na Areopag...przecież tam zasiadają ponoć ludzie z pierwszych stron gazet...Pan Czarnecki chyba na to zasługuje..czy Nowy Ekran nie lubi Pana Czarneckiego ?...uczulenie jakieś, cy cuś...:)))
  • @
    Panie Czarnecki. Sam sobie wymyślasz problemy, mało istotne, prawie nieważne. Dla nas sprawą najważniejszą jest to, czy Kaczyński po wygraniu wyborów zajmie się sprawami Polaków czy żydów. Czy ważna jest dla niego Polska racja stanu czy znowu pojedzie do israela po wskazówki i będzie znowu obnosił się w jarmułce. Reszta o czym pan pisze to pierdoły, bo PiS ma stały elektorat i potrafi odróżnić prawdę od gówna. Nie wiem czy Pan jest żydem ale sądząc po ilości partii jakie pan zaliczył chyba tak. Dlatego pańskie wpisy są delikatnie mówiąc mało obchodzące kogokolwiek, choćby patrząc po ilości komentarzy

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031