Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
536 postów 0 komentarzy

Apokalipsa Tuska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Władza jeszcze nie leży na ulicy, ale już jest obrazem nędzy i rozpaczy. Zużywa się w tempie wręcz niebywałym. Sondaże Tuska lecą na łeb, na szyję.

 

Obecny rząd i jego klęski w ostatnich dniach możnaby przedstawić w cyklu fotografii. Foto nr 1: mieszkańcy Elbląga odwołują w referendum prezydenta z PO, a jednocześnie szefa lokalnych struktur Platformy. Foto nr 2: w Rybniku w wyborach do Senatu wygrywa Prawo i Sprawiedliwość, a PO jest dopiero 3(!). Foto nr 3: aresztowanie marszałka Podkarpacia z PSL, któremu CBA rekwiruje nie tylko dokumenty, ale i pościel... Foto nr 4: W przeddzień którejś z rzędu wizyty Tuska w Berlinie jego własny minister oskarża Niemców, zapewne słusznie, o handel polskimi zarodkami, pokazując, że szefa rządu i partii ma w nosie. Foto nr 5: Po premierze publicznie skaczą w mediach Piechociński i Kłopotek: koalicjanci wiedzą już, iż można. Wystarczy, to nie fotoplastykon. "A to Polska właśnie".
Władza jeszcze nie leży na ulicy, ale już jest obrazem nędzy i rozpaczy. Zużywa się w tempie wręcz niebywałym. Sondaże Tuska lecą na łeb, na szyję. W rankingach popularności wyprzedził go największy wewnątrzpartyjny wróg – Schetyna. W PO widzą, że jej szefa nie słuchają ani koalicjanci, ani podwładni: ci w rządzie i ci w partii. Tuska publicznie podszczypuje nawet tchórzliwy Komorowski. Słowem: na polskich oczach zaczyna się Apokalipsa połączona z Sodomą i Gomorą. Platforma jest na równi pochyłej od miesięcy, ale teraz zaczęła zjeżdżać z niej dużo szybciej niż do niedawna. 
 
 

KOMENTARZE

 • Pluć w twarz, a mówi że pada deszcz
  Po co człowieku tu się produkujesz, jak widać, że nikt tego nie chce. Żydom mówimy nie, nie, nie. Nie wiem co byś napisał jesteś nieakceptowalny. Nie wiem dokąd Kaczyński będzie cię umieszczał na 1 miejscach list wyborczych? Dla mnie jesteś zwykłą kur... polityczną i twoje wpisy działają mi tylko i wyłącznie na nerwy. Nie pojawiaj się więcej na Nowym Ekranie, bo to jest Polski blog i żydzi są tutaj niemile widziani.
 • @topstopjuve 11:18:31
  a co ma powiedzieć, autorze tego wiekopomnego komentarza, polski Żyd?

  Dopuszczasz, autorze tego wiekopomnego komentarza z 27042013, istnienie takiego tworu, jak polskość żydowska albo żydostwo polskie???

  Czy też, wg Ciebie, narodowość żydowska kastruje go z polskości (w takim razie nie mamy najmniejszego prawa do twórczości Leśmiana i Tuwima oraz do co najmniej 30% wszelkiego innego dorobku)? A może też epitet "polski" kastruje Żydów z narodowości (wówczas polskość oznacza obcinanie korzeni)? W takim razie 1968 r. byłby bezpodstawny, bo wyrzucono z Polski tysiące rodaków i należą im się odszkodowania?

  Pan Leszek Czarnecki trafnie wyczuł trendy polityczne.
  PO splajtowała.
  Natomiast źle pan Leszek Czarnecki wyczuł trendy personalne. Powiedziałbym - po 4 latach - absolutnie nietrafnie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031