Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
536 postów 0 komentarzy

Apokalipsa Tuska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Władza jeszcze nie leży na ulicy, ale już jest obrazem nędzy i rozpaczy. Zużywa się w tempie wręcz niebywałym. Sondaże Tuska lecą na łeb, na szyję.

 

Obecny rząd i jego klęski w ostatnich dniach możnaby przedstawić w cyklu fotografii. Foto nr 1: mieszkańcy Elbląga odwołują w referendum prezydenta z PO, a jednocześnie szefa lokalnych struktur Platformy. Foto nr 2: w Rybniku w wyborach do Senatu wygrywa Prawo i Sprawiedliwość, a PO jest dopiero 3(!). Foto nr 3: aresztowanie marszałka Podkarpacia z PSL, któremu CBA rekwiruje nie tylko dokumenty, ale i pościel... Foto nr 4: W przeddzień którejś z rzędu wizyty Tuska w Berlinie jego własny minister oskarża Niemców, zapewne słusznie, o handel polskimi zarodkami, pokazując, że szefa rządu i partii ma w nosie. Foto nr 5: Po premierze publicznie skaczą w mediach Piechociński i Kłopotek: koalicjanci wiedzą już, iż można. Wystarczy, to nie fotoplastykon. "A to Polska właśnie".
Władza jeszcze nie leży na ulicy, ale już jest obrazem nędzy i rozpaczy. Zużywa się w tempie wręcz niebywałym. Sondaże Tuska lecą na łeb, na szyję. W rankingach popularności wyprzedził go największy wewnątrzpartyjny wróg – Schetyna. W PO widzą, że jej szefa nie słuchają ani koalicjanci, ani podwładni: ci w rządzie i ci w partii. Tuska publicznie podszczypuje nawet tchórzliwy Komorowski. Słowem: na polskich oczach zaczyna się Apokalipsa połączona z Sodomą i Gomorą. Platforma jest na równi pochyłej od miesięcy, ale teraz zaczęła zjeżdżać z niej dużo szybciej niż do niedawna. 
 
 

KOMENTARZE

 • @topstopjuve 11:18:31
  a co ma powiedzieć, autorze tego wiekopomnego komentarza, polski Żyd?

  Dopuszczasz, autorze tego wiekopomnego komentarza z 27042013, istnienie takiego tworu, jak polskość żydowska albo żydostwo polskie???

  Czy też, wg Ciebie, narodowość żydowska kastruje go z polskości (w takim razie nie mamy najmniejszego prawa do twórczości Leśmiana i Tuwima oraz do co najmniej 30% wszelkiego innego dorobku)? A może też epitet "polski" kastruje Żydów z narodowości (wówczas polskość oznacza obcinanie korzeni)? W takim razie 1968 r. byłby bezpodstawny, bo wyrzucono z Polski tysiące rodaków i należą im się odszkodowania?

  Pan Leszek Czarnecki trafnie wyczuł trendy polityczne.
  PO splajtowała.
  Natomiast źle pan Leszek Czarnecki wyczuł trendy personalne. Powiedziałbym - po 4 latach - absolutnie nietrafnie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31